Získejte peníze přímo. Bez bank a úvěrových společností. Nenechte investory váhat, přimějte je o vaši nabídku soutěžit. Přízeň investora získáte, když před ním nebudete nic skrývat.

Vyberte si Typ půjčky, který vám sedne na míru!

Na výběr máte ze 3 typů půjček. Podle toho, čím svoji žádost můžete zajistit. Žádost může podat fyzická osoba i fyzická osoba podnikatel starší 18 let žijící na území ČR. Žádat můžete spolu s partnerem nebo i jiným spolužadatelem.
 

Příjem nebo Registry

Příjem nebo registry

Pro koho je určena?

 • Pro toho, kdo je bez záznamu v registru a má i dostatečný příjem, ale nemůže ho doložit (např. řidiči kamionu s dietami, živnostníci).
 • Pro toho, kdo má dostatečný příjem reálný i doložitelný, ale má záznam v registru. Zvolte buď doložení Příjmu nebo Registrů.

Částka: 25 000 - 75 000 Kč | Splatnost: 12 - 24 - 36 - 48 měsíců | Úroková sazba: od 29 %  p.a. 


Příjem i Registry

Příjem a registry

Pro koho je určena?

 • Pro toho, kdo hledá nízký úrok a může doložit svůj příjem i výpis z registrů.

Částka: 25 000 - 400 000 Kč | Splatnost: 12 - 24 - 36 - 48 - 57 měsíců | Úroková sazba: od 9 % p.a.


Zástava nemovitosti

Zástava

Pro koho je určena?

Částka: 25 000 - 5 000 000 Kč | Splatnost: 12 - 24 - 36 - 48 - 60 - 72 - 84 - 96 - 108 - 120 měsíců | Úroková sazba: od 6 % p.a.


Vysvětlivky:

Příjem - Zaměstnanec dokládá Potvrzení o příjmu (potvrzené zaměstnavatelem) za posledních 12 měsíců. Je-li u zaměstnavatele kratší dobu, pak za všechny měsíce od počátku trvání pracovního vztahu. Podnikatel dokládá daňové přiznání za poslední kalendářní rok s razítkem finančního úřadu. Ženy na mateřské/rodičovské dovolené a důchodci potvrzení od příslušného úřadu + doklad za poslední měsíc.

Registry - Dokládají se výpisy z bankovních registrů BRKI a nebankovních registrů NRKI. Po přihlášení do administračního prostředí má žadatel možnost nahrát výpisy před aukcí nebo v průběhu aukce. Drobný záznam v registrech nemusí nutně znamenat stop v žádosti!

Zástava nemovitosti - Zástavní právo smluvní. Žadatel dává do zástavy nemovitost stojící na území České republiky. Jako zástavu lze např. použít dům, byt, pozemek, chatu apod. Nemovitost může být ve vlastnictví žadatele nebo třetí osoby (např. rodičů, sourozence...)

 

Pročtěte také článek Jakou úrokovou sazbu nabídnout investorům?

Aukci vytvoříte v 5 jednoduchých krocích:

 

1.   Vytvořte si profil

2.   Vyberte si typ půjčky podle jejího zajištění

3.   Zvolte požadovanou částku, maximální výši úroku a délku splatnosti

4.   Vyplňte detaily aukce (účel půjčky*, doklady, dotazník)

5.   Pečlivě svoji žádost překontrolujte, nahrajte výpis z účtu (na který chodí výplata) za poslední měsíc a žádost odešlete ke schválení

 

* U políčka "Půjčku si beru jako podnikatel" zvolte NE, pokud půjčku neplánujete použít přímo v souvislosti s podnikáním (např. na provoz, nákup zásob, strojů apod.). Tzn. i pokud jste živnostník, ale půjčku použijete pro osobní účely.

 

Jakmile vaši aukci schválíme, najdete ji zveřejněnou spolu s ostatními v Seznamu aukcí.

Začít s vytvořením aukce

8 jednoduchých rad, jak zvýšit své šance u investorů

 

Každý má jiný důvod půjčit si peníze. Někdo potřebuje 30 000 Kč na nové domácí 3D kino, jiný 100 000 Kč, aby zachránil své podnikání. Jestliže si jdete půjčit přes P2P půjčky, musíte sami sebe prezentovat v nejlepším světle.

 

 1. Nebojte se do poznámek konkrétně uvést vysvětlení, proč peníze potřebujete. Zmiňte, máte-li vedlejší příjem apod.
 1. Přemýšlejte jako investor. Co by tak investora motivovalo důvěřovat vám, že svůj dluh splatíte? Nabídněte doložení dokumentů navíc, např. doklad o adrese (SIPO) nebo výpis z účtu. Pro vás papír navíc, pro investora to znamená důležité prokázání schopnosti splácet.
 1. Říkejte pravdu. Odpovídejte na dotazy. Není potřeba se stydět, že potřebujete půjčit. O novém dotazu vás vždy informujeme e-mailem - kontrolujte si pravidelně příchozí poštu. Pokud např. uvádíte, že nemáte záznam v registrech, ale zároveň nenabízíte doložení výpisu z registrů, nepůsobíte věrohodně.
 1. Pečlivě vyplňujte dotazník k aukci. Zkontrolujte si i gramatiku. Text obsahující chyby prozradí nedůsledného roztěkaného žadatele. Proč by měl investor věřit někomu, kdo nevěnuje ani 2 minuty kontrole svého pravopisu?
 1. Mějte reálná očekávání. Pokud už máte např. záznam v registru, nechtějte po investorech půjčit na dobré slovo za nízký úrok. Na druhou stranu se nebojte nastavit v aukci nejvyšší možný úrok, kteří jste schopni akceptovat. Pro nabízejícího investora není nic snazšího, než v případě zájmu o vaši aukci, nabídnout nižší úrok, aby jste si vybrali právě jeho.
 1. Projděte si rodinný rozpočet, než zadáte aukci. Spočítejte si měsíční výdaje. Započtěte i nově vzniklou splátku. Stále jste v plusu? Nechte si v měsíčních výdajích rezervu pro nenadálé výdaje. Použijte naši KALKULAČKU.
 1. Važte si investora, který vám udělal nabídku. Je nutné si uvědomit, že vám půjčuje peníze, které těžce vydělal, aby vám pomohl zlepšit finanční situaci. Mohl investovat jinde. Hlídejte si bedlivě splátky a zůstatek na účtu.
 1. Přijměte nabídky od více investorů. Nemusíte čekat na nabídku, která Vám pokryje celou půjčku. Pokud přijmete více nabídek ze kterých se půjčka poskládá, splácet budete jen jednu složenou splátku. Ne několik.

Odměňujeme poctivé splácení

 

Založení aukce Zdarma.

Obdržení a přijetí nabídky Zdarma.

 

Platíte až po podpisu smlouvy a přijetí finanční částky od investora:

 
 1. Základní poplatek za zprostředkování a administraci půjčky je 5% z dlužné částky
 1. Úhrada nákladů za nahlédnutí do Centrální evidence exekucí a za poštovné 218 Kč.
   
 2. Při zajištění půjčky notářským zápisem se svolením k přímé vykonavytelnosti
 • z prvních 100 000 Kč tarifní hodnoty 2,0 %
 • z přebývající částky až do 500 000 Kč tarifní hodnoty 1,2 %
 • z přebývající částky až do 1 000 000 Kč tarifní hodnoty 0,6 %
 • z přebývající částky až do 3 000 000 Kč tarifní hodnoty 0,3 %
 • z přebývající částky až do 20 000 000 Kč tarifní hodnoty 0,2 %