Jsme český zprostředkovatel P2P půjček

Propojujeme lidi, kteří chtějí půjčku s těmi, kteří jim mohou peníze poskytnout.

Vytváříme prostředí, kde vysoký výnos a nízký úrok nejsou v rozporu, ale v přímém kontaktu.Naše hodnoty

 

Vaše bezpečí především.
Každého žadatele dokážeme prověřit stejně jako v bance. Zároveň si uvědomujeme, že se investoři ve vnímání rizika liší. Proto u jednotlivých aukcí postupujeme podle Vašich požadavků.

Vyberete si sami.
Sami si zvolíte částku, úrok, dobu splácení i formu zajištění. Rozumná dohoda vydělá investorovi i žadateli.

Smlouvy vás ochrání.
Jsme takřka jediní v ČR, kdo splňuje v oblasti P2P půjček, všechny zákonné nároky na smluvní dokumentaci. Využijte naše právní oddělení, které vytváří smluvní dokumentaci i pro banky.

Poradíme vám.
Téměř 10 let se intenzivně zabýváme finančním plánováním. Máme úspěšně složené prestižní zkoušky European Financial Advisor.

Vždy něco navíc.
O své zkušenosti a znalosti se dělíme, abychom vám pomohli se zdokonalovat. Na našem blogu odhalujeme nejedno veřejné tajemství.

Férová hra.
Neplatíte peníze dopředu, dostanete srozumitelné smlouvy a reálné podmínky. finGOOD vás propojí s lidmi a stvrdí vaše dohody.

Vedení společnostiRoman Vyorálek, €FATM
jednatel

Spoluzakladatel P2P aukční platformy finGOOD.cz. Má odpovědnost za vedení a strategické směřování společnosti. Věnuje se oblasti financování již téměř 10 let. V Komerční bance zastával pozice Relationship manager - Small business, následně Affluent. Poté se osamostatnil a věnoval se správě investičních portfolií svých klientů. Vnáší zkušenosti jak s úvěrováním začínajících živnostníků, fyzických osob, tak s tvorbou investičních portfolií. Profesní vzdělání zakončil získáním celoevropsky uznávaného profesního titulu European Financial Advisor.


Marek Galetka, €FATM
jednatel

Spoluzakladatel P2P aukční platformy finGOOD.cz. Je zodpovědný za rozvoj a provedení strategie činností společnosti. V této roli úzce spolupracuje se členy týmu a s externími subjekty. Přináší více jak 10 let zkušeností v oblasti řízení týmů, prodeje a správy investičních portfolií, které nasbíral za působení v soukromé i korporátní sféře. Odborné vzdělávání završil získáním celoevropsky uznávaného titulu European Financial Advisor.

Ing. Petr Marčík, finanční poradce

„V případě nejasností doporučuji navštívit společnost finGOOD, kde vám bude vše profesionálně vysvětleno – celý systém výběru obchodů, administrace, zajištění a celé fungování tohoto nového způsobu investování.“


Marta Vízdalová, chovatelka koní

„Když jsem měla ze slíbeného úvěru vyplatit stavbu, hodila mě banka po úrazu přes palubu. Díky finGOOD jsem se zbavila několika úvěrů a získala výhodnější úrok.“


Jan Novák, manažer

"Hledal jsem alespoň 10% výnos a měsíční likviditu. Aukce půjček mi takovou příležitost daly."

Najdete nás na adrese

Fingood s.r.o.
nám. T. G. Masaryka 588
760 01 Zlín
Česká republika

 

Připomínky, náměty a dotazy neváhejte posílat na:

E-mail: info@fingood.cz

 

ID datové schránky: 4u7m8zb

 

Statutární orgán:
Roman VYORÁLEK €FATM, jednatel

Marek GALETKA €FATM, jednatel

 

IČ: 03328074
Společnost je vedená u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 84068

Návštěvní doba

Po předchozí domluvě se s Vámi rádi potkáme v naší kanceláři na ul. nám. T.G.Masaryka mezi 9 - 17 hod.