finGOOD má nové strategické partnery

 

noví partneři

Martin Pabiška, MBA

 

Poslední dva měsíce jsme velmi usilovně plánovali další rozvoj našich aktivit a směru, kterým se vydáme. Určitě jste na webu zaregistrovali malou aktivitu. Veškerou snahu a čas momentálně věnujeme nastavování vnitřních procesů a chystání nové kampaně, vypuštění finGOOD do světa!

Náš tým posílili pánové ze společnosti Startup Knights Filip Major a Jan Brody a z Mapim zkušený interim manažer, pan Martin Pabiška.

Filip Major studoval v Turíně a Miláně, už za studia pracoval na projektech pro automobilky jako Audi a Lamborgini. Jan Brody po studiu na University of Florida v Gainesville pracoval v investičním bankovnictví a jako manažer private equity fondu. Společně se dnes Filip s Janem věnují start-up projektům a investicím.

Martin Pabiška je zkušený interim manažer a také spolumajitel a manažer týmu KM Racing. Jeho poslední pracovní zkušenost ho na několik měsíců zavanula do daleké Indie nastavovat japonské firemní standardy.

Společně teď všichni intenzivně pracujeme jako jeden tým a v následujích dvou měsících Vás budeme seznamovat se všemi chystanými novinkami, které na Vás čekají.


 

Roman Vyorálek, €uropean Financial Advisor™